Leksykon diet

 
26.01.2021.
 Strona główna arrow Artykuły arrow Artykuły o dietach arrow Czy "palenie alkoholu" odchudza
   
Strona główna
Diety
Artykuły
Ciekawostki
Forum
Szukaj
Napisz do nas
Konkursy
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
 
 
 

Czy "palenie alkoholu" odchudza Email
Redaktor: Administrator   
11.05.2014.
"Palenie alkoholu" to określenie na spożywanie alkoholu poprzez wdychanie jego oparów, które uzyskuje się poprzez wytworzenie odpowiedniego ciśnienia w butelce lub specjalnym pojemniku, albo poprzez podgrzanie. Niektórzy rozsiewają informacje, że taki sposób spożywania procentów odchudza. Można tu raczej stwierdzić, że raczej nie dostarcza ta metoda kalorii, które spożywa się w podczas tradycyjnego picia napojów wyskokowych.

Już 10 lat temu wynalazek Julie Palmer, Vaportini, był reklamowany i sprzedawany w USA – inhalacje oparami alkoholu określano jako rewelacyjną metodę spożywania procentów bez kalorii. Jednak szybko rozniosło się, że inhalacje alkoholem powodują szybszy spadek wagi. Nazwa „palenie alkoholu” może wprowadzić błąd osoby, które nie wiedzą na czym ta metoda polega. Podstawowa metoda nie ma nic wspólnego z podgrzewaniem, czy wręcz zapalaniem trunku. Wdycha się opary alkoholowe wytworzone poprzez ciśnienie. Można to robić przy pomocy wspomnianego tu urządzenia, ale wiele osób robi to za pomocą korka, którą zatyka się otwartą butelkę i pompki rowerowej. Pojawili się już amatorzy podgrzewania alkoholu i wciągania oparów przez słomkę. Bardzo trudno przy tym sposobie kontrolować ilość przyjętego alkoholu. Specjaliści twierdzą, że wdychanie oparów podgrzanego alkoholu jest bardziej szkodliwe niż wdychanie oparów wytworzonych pod ciśnieniem.

Niestety, niewiele osób (głównie pań), które chwytają się każdej nowości obiecującej schudnięcie, wie, że wdychanie oparów alkoholu może prowadzić do trwałych zmian w mózgu. Wdychając opary alkoholu łatwo się nim zatruć. Wdychanie oparów podgrzewanego alkoholu jest również przyczyną potężnego kaca na drugi dzień. Trzeba mieć świadomość, że wdychanie oparów alkoholu i to niezależnie w jaki sposób zostały wytworzone, sprawia, że omija on wątrobę i bez żadnej kontroli poprzez płuca wędruje wprost do mózgu.


Zmieniony ( 13.05.2014. )
 
następny artykuł »

Komentarze

You must javascript enabled to use this form

Jak to zwykle bywa na jedno pomaga, na inne szkodzi! Aby schudnąć trzeba jeść mniej i już:)

Napisał Daga, Strona domowa tutaj dzień 07/18/2019 o 08:23

Trudno w to wszystko wierzyć...

Napisał Digima, Strona domowa tutaj dzień 07/18/2019 o 08:20

 1 
Strona 1 z 1 ( 2 Komentarze )
©2007 MosCom

 
 
 
Zobacz również:
Tagi

szklanka diety kcal obiad wody soku śniadanie cukru kolacja herbaty chleba jogurtu mleka tłuszczu kromka łyżki diecie warzyw produkty warzywa owoce szklanki sałatka krwi dietę organizm dziennie jeść oleju dnia

 
 polityka prywatności | Sale weselne

>