Leksykon diet

 
16.01.2019.
 Strona główna arrow Diety arrow Diety ekspresowe arrow Dieta Lamów
   
Strona główna
Diety
Artykuły
Ciekawostki
Forum
Szukaj
Napisz do nas
Konkursy
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
 
 
 

Dieta Lamów Email
Redaktor: Administrator   
04.02.2008.
Jest to dieta bezmięsna- jesz warzywa, owoce i produkty uzyskiwane od zwierząt:jajka, mleko i przetwory. Schudniesz na niej około 2kg tygodniowo.

W zasadzie nie jest dieta, a raczej sposób odżywiania. Otóż, metoda ta polega na tym, by nie łączyć ze sobą żadnych pokarmów.Nie gotujemy żadnych potraw, ponieważ wymaga to mieszania różnych produktów.
Jedynie z produktów złożonych dopuszczone jest w tej diecie zjadanie chleba.

Niestety, dieta ta, mimo że jest bardzo prosta, wymaga od Ciebie przestawienia swoich poglądów i przyzwyczajeń związanych z jedzeniem. 

Mnichowie jeśli jedzą chleb, to bez żadnych dodatków, jeśli marchewkę to też bez niczego.
Ważna zasada przestrzegana przez mnichów - powolne, dokładne przeżuwanie każdego kęsa.Jest to bardzo istotne dla osób z nadwagą- już podczas żucia rozpoczyna się proces trawienia, móżg szybciej otrzymuje sygnał, że masz już dość jedzenia, toteż mniejszą ilością pokarmu zaspokoisz głód.
Dieta ta w założeniu jest także dietą wegetariańską - jeśli nie potrafimy obyć się bez mięsa możemy je spożywać podobnie jak inne produkty, czyli bez żadnych dodatków - oczywiście najlepiej jedz mięso gotowane.

Zmieniony ( 11.02.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
 
Zobacz również:
Tagi

szklanka diety kcal obiad wody soku śniadanie cukru kolacja herbaty chleba jogurtu mleka tłuszczu kromka łyżki diecie warzyw produkty warzywa owoce szklanki sałatka krwi dietę organizm dziennie jeść oleju dnia

 
 polityka prywatności | Sale weselne

>