Leksykon diet

 
12.04.2021.
 Strona główna arrow Diety arrow Diety gwiazd arrow Miki Ryosuke - Long Breath Diet, czyli Dieta Długiego Oddechu
   
Strona główna
Diety
Artykuły
Ciekawostki
Forum
Szukaj
Napisz do nas
Konkursy
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
 
 
 

Miki Ryosuke - Long Breath Diet, czyli Dieta Długiego Oddechu Email
Redaktor: Administrator   
11.05.2014.
To rewelacyjna metoda, ponieważ nie wymaga wielkich wyrzeczeń i zajmuje dziennie 2 do 5 minut - polega na specjalnym oddychaniu. Tak przynajmniej twierdzi aktor Miki Ryosuke, który dzięki specjalnej technice oddychania stracił w ciągu 7 tygodni aż 12kg. Aktor uczył się technik oddechowych, które miały zlikwidować u niego dokuczliwy ból pleców. Ze zdziwieniem zauważył, że nie tylko znika dokuczliwy ból, ale również kilogramy.


Dieta Długiego Oddechu wymaga przyjęcia odpowiedniej pozycji. Powietrze wdycha się przez 3 sekundy, zaś energiczny wydech musi trwać 7 sekund.

Pierwsza pozycja:

Podczas wdechu należy zrobić niewielki wykrok w przód i delikatnie odchylić odchylić się do tyłu, tak by ciężar ciała został przeniesiony na tylną nogę. Robiąc wdech należy podnieść ręce w górę, ponad głowę. Wydech wymaga napięcia wszystkich mięśni i należy pamiętać, żeby przez 7 sekund robić go energicznie

Druga pozycja:

Należy stanąć prosto, w lekkim rozkroku. Mocno napiąć mięśnie pośladków. Jedną dłoń należy położyć na brzuchu, a drugą na lędźwiach (dole pleców) -powtarzamy wdech (3s) i energicznych wydech (7s).


Ta metoda odchudzania jest dość kontrowersyjna. Jedni w nią nie wierzą, zaś inni podkreślają, że większa dostawa tlenu powoduje przyspieszenie metabolizmu, dzięki czemu następuje szybsze spalanie tłuszczu. Zwolennicy tej metody podkreślają, że tłuszcz to tlen, węgiel i wodór – dodatkowy tlen powoduje, że tłuszcz rozkłada się na dwutlenek węgla i wodę. Dwutlenek węgla wędruje z krwią do płuc, gdzie jest wydychany.


Lekarze ostrzegają, że zbyt intensywne/długie oddychanie w ten sposób zakłócić może naturalną równowagę między dwutlenkiem węgla a tlenem – objawia się to na przykład zawrotami głowy, może nawet dojść do zasłabnięcia.


Zmieniony ( 11.05.2014. )
 
następny artykuł »
 
 
 
Zobacz również:
Tagi

szklanka diety kcal obiad wody soku śniadanie cukru kolacja herbaty chleba jogurtu mleka tłuszczu kromka łyżki diecie warzyw produkty warzywa owoce szklanki sałatka krwi dietę organizm dziennie jeść oleju dnia

 
 polityka prywatności | Sale weselne

>