Forum  
Wróć do serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zioła na odchudzanie - kilka sprawdzonych produktów
Autor Wiadomość
medycynek
skuteczne zioła

Wysłany: 2010-04-26, 10:39   Zioła na odchudzanie - kilka sprawdzonych produktów

Z racji tego, że jestem posiadaczem sklepu zielarskiego medycynek.pl chciałbym wam pokazać kilka, wg. mnie wartych uwagi produktów z ziół, które skutecznie pomagają w walce z zbędnymi kilogramami

Błonnik Witalny
- Błonnik witalny poprawia perystaltykę jelit, obniża poziom cholesterolu. Pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu a także ubocznych produktów przemiany materii. Błonnik nierozpuszczalny wiąże tłuszcze, dzięki czemu w organizmie się nie odkłada tkanka tłuszczowa.

Triphala - Triphala jest lekiem ziołowym, który oparty jest na starożytnej recepturze. Wywodzi się z metod stosowanych przez medycynę ajurwedyjską. Jest mieszanką ziół trzech ziół : Bibhitaki, Haritaki i Amalaki.

AyurSlim - AyurSlim jest mieszanką ziół wspomagających trawienie i redukcję masy ciała. Jest to łagodny preparat na odchudzanie. Preparat AyurSlim zmniejsza stężenie cholesterolu i triglicerydów we krwi. Zasługą ziół jest to, że zmniejszają przyswajalność cukrów we krwi i usuwają toksyny z organizmu.

Shuddha Guggulu - Shuddha Guggulu jest produktem silnie oczyszczającym i odmładzającym. Dzięki immunomodulacyjnym właściwościom reguluje gospodarkę lipidową organizmu. Produkt doskonale nadaje się do zwalczania otyłości.

Aquarius_Thomas

Wysłany: 2010-09-08, 11:29   

Co do błonnika witalnego to moge powiedziec, ze jest bardzo skuteczny:) Ale trzeba go systematycznie stosowac;) Na pewno zauwazycie róznice juz po tygodniu:)

parkomaty

Wysłany: 2010-12-16, 22:11   

Ja piłem Yerba Mate czy jakoś tak :) smaczne to nie było ale efekty dało się zauważyć oczywiście w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi itp :)

Solka
Gość
Wysłany: 2010-12-24, 08:03   Tybetańskie Zioła

stosowałam różne zioła z marnymi skutkami dopiero zioła tybetańskie pomogły mi naprawdę

Lagunka
Gość
Wysłany: 2010-12-29, 20:25   Zioła Tybetańskie

Proszę napiszcie ile tracicie po pełnej kuracji Tybetańskimi Ziołami ? gdyż ja po 4 miesiącach (pełna kuracja 4 opakowania) straciłam 23 kg a pisano że będzie 35-45 kg wiec to chyba duża ściema .

Klenna
Gość
Wysłany: 2010-12-31, 15:32   Zioła Tybetańskie

Ja po pierwszej kuracji skladajacej sie z 4 opakowan schudlam 34 kg a moja kolezanka tylko 19 kg

zonasV
Gość
Wysłany: 2011-01-10, 21:27   Tybetańskie Zioła

Ja po jednym opakowaniu nic nie schudłem no może 3 lub 4 kilo . Postanowiłem jeszcze raz spróbować ale tym razem pełnej kuracji .
Po pełnej kuracji trwającej 3 miesiące pozbyłem się 36 kg .

gosiunia11
Gość
Wysłany: 2011-01-16, 14:39   Zioła ybetańskie

Czytałam i oglądałam w TV . Metamorfoza Pani Poseł Anna Kaleta świetny wygląd i strata 45 kg w krótkim czasie to zasługa diety i że ona pije własnie Zioła Tybetańskie oraz jest zafascynowana buddyzmem .

Odpowiedz do tematu