Forum  
Wróć do serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Błonnik z ananasem
Autor Wiadomość
marko

Wysłany: 2008-03-10, 15:44   Błonnik z ananasem

Błonnik z ananasem do ssania;
ananas liofilizowany
dla Twojej sylwetki
wspomaga odchudzanie
daje uczucie sytości
poprawia perystaltykę . ;-)

ilus 

Wysłany: 2008-03-10, 17:08   

Tak, błonnik z ananasem to ciekawa propozycja wśród wspomagaczy. Dodam, że najlepiej zażywać 30 minut przed posiłkiem i.. popić dużą ilością wody. Obniża też poziom cholesterolu, więc z korzyścią dla zdrowia. ;)

olaangel

Wysłany: 2008-03-11, 16:22   

Łykałam swojego czasu tabletki z ananasem, jednak specjalnych efektów się nie dopatrzyłam. Polecam jednak suszony ananas lub sałatki z dodatkiem ananasa z puszki. Są pyszne, dietetyczne i naturalne. Polecam sałatkę z ananasem, jajkiem, kukurydzą, szynką (ja nie dodaję), selerem i jogurtem + przyprawy.

buziaczek

Wysłany: 2008-03-12, 19:14   

Trzeba wziąć pod uwagę że na każdego z nas różnie oddziaływują tego typu specyfiki .
Jeden będzie zadowolony z efektów a inny zaś nie zauważy żadnego działania .
Osobiście nie brałam tych tabletek więc nie wypowiem się czy działa .

Jednak zgadzam się że warto spożywać ananasa choćby z puszki jest mało kaloryczny ,doskonale smakuje i zabija uczucie głodu .

Polecam pokroić go w kosteczkę i mieć go pod ręką kiedy buszujemy w internecie -świetna przekąska . :-)

weronika
Gość
Wysłany: 2008-06-09, 10:53   błonnik z ananasem

Ej Kobitki ;)! słuchajcie, ja mam zamiar jutro skoczyc do apteki i jezeli bedzie mozliwosc, to zakupic ten błonnik z ananasem :). Bardzo mi zalezy na tym, zeby schudnąc - waże 68kg przy wzroscie 173. i wiem,ze waga jest ok, wszyscy mi to mowia. Ale ja czuje się źle w moim ciele tyle warząc :(. W gimnazjum wazylam 55kg i bylo ok, a teraz w LO przytylam 13 kg :(:(:(, nawet nie wiem jakim cudem ?! juz od miesiąca ćważe i kombinuje, zeby jakos zgubic kilogramy, ale nie jestem na tyle silna, aby np. przestac jesc w ogole, jak to niektore dziewczyny - tzw głodówki... ja je podziwiam doslownie! No dobra,ale wracając do Blonnika :)! chcialabym go zacząc zazywac, ale jezeli chodzi o ten produkt, to jestem zielona, gdyz nie wiem, np w jakich godzinach najlepiej go zazywac, ile tabletek np. rano, po poludniu i wieczorem, i jakie jest naprawde uczucie gdy sie zazyje np. dwie tabletki i popije dwiema szklankami wody? czy naprawde czlowiek czuje,ze jest syty i nie ma ochoty na jedzienie, czy cos w tym rodzaju? Ja juz od kilku dni zyje tym,ze on mi pomoze i ze zgubie troche w udach i w brzuszku :)! jak mozecie, to bardzo bym Was prosila o pomoc :(! piszcie tyle ile wiecie! z góry bardzo Wam dziekuje :*!! pozdrawiam serdecznie :):*!!

MAJOR

Wysłany: 2008-06-09, 20:49   

Dodam jeszcze link do takiego cuda: :P http://www.allegro.pl/ite...dchudzanie.html
Pozdrawiam :)
Zaciśnięte na nim me ręce
Dokąd płynąć wiem
Choć w oczy czasem wieje wiatr
A czasem jest go brak
Dopiero teraz czuję że żyję
A zawsze chciałem żyć tak

blo_anna
Gość
  Wysłany: 2008-06-16, 16:55   :)

Biore błonnik z Ananasem od 3 dni,spełnie swoje zadanie wypełnia moj zoładek i NAPRAWDE mniej JEM-. Wspomagam Sie chromem(powoduje zmniejszenie apetytu)Oczywiscie wyeliminowałam jasne pieczywo i pije mnostwo wody.Ale poza tym jem wszystko tylko w naprawde mniejszych ilosciach... waze o 1,5 kg mniej..I swietnie sie czuje
To dopiero poczatek- mam zamiar zgubic przynajmmniej 13 kg:) mOze mi Sie uda...

ilus 

Wysłany: 2008-07-18, 01:53   

Trzymamy kciuki ! :) Dobrze zaczynasz i jesteś na dobrej drodze:) Ważne, że jesz wszystko - organizmowi nic nie zabraknie. A jeść mniej - to naprawdę najskuteczniejsza dieta. Powodzenia! :)

Gość

Wysłany: 2008-07-20, 15:48   wplyw blonnika na tabl.anty

czy blonnik w tabletkach wplywa na dzialanie tabl.anty?

Wiola
Gość
Wysłany: 2010-01-22, 20:53   

:-) Błonnik jest naprawde dobry. Ja biorę taki do ssania i naprawdę mam uczucie pełności po zjedzeniu go. Ssie 6 tabletek dziennie. A co do metabolizmu to nie przyspieszył mi bo miałam dobry (od miesiąca jem kapuste kiszoną i activię- którą bardzo polecam. Moim zdaniem jest rewelacyjna, choć na jej rezultaty trzeba poczekać 14 dni).

AGATA 
pelaska

Wysłany: 2010-02-28, 17:11   

Witam!!mam pytanko czy ktoś sie orientuje czy można zażywac błonnik w czasie karmienia piersia (mały ma juz 10 miesiecy)??

medycynek
skuteczne zioła

Wysłany: 2010-04-26, 09:23   

Agato, raczej nie powinno mieć to złego wpływu na ciażę, niemniej jednak powinnaś skonsultować to z swoim ginekologiem, gdyż błonnik skutecznie zapełnia jelita przez co hamuje głód - a jak wiadomo dzieciaczkowi w łonie matki, trzeba dostarczać pożywienia :)

Co do samego błonnika, to polecam błonnik witalny.
Można go kupić również u mnie: http://medycynek.pl/blonnik.html

Gość

Wysłany: 2010-09-02, 11:21   

Błonnik jest super. Teraz można go stosować również dla dzieci. Tam można go kupić http://www.zdrowybrzuszek.pl/shop/

Gość

Wysłany: 2010-09-02, 17:27   

Anonymous napisał/a:
Błonnik jest super. Teraz można go stosować również dla dzieci. Tam można go kupić http://www.zdrowybrzuszek.pl/shop/

Znam:) Moja córa miała zaparcia nawykowe- 3 miesiące podawania i po kłopocie:) Super rozpuszczał sie i nie żelował! Kuzynka stosowała go w czasie ciązy i tylko po nim nie miała wzdęć. Nazywa się "Błonnik dla dzieci + probiotyki", a producent jest chyba czeski. Super sprawa szczególnie dla dzieci które nie jedzą warzyw.

Gość

Wysłany: 2011-06-23, 12:03   

ilus napisał/a:
Tak, błonnik z ananasem to ciekawa propozycja wśród wspomagaczy. Dodam, że najlepiej zażywać 30 minut przed posiłkiem i.. popić dużą ilością wody. Obniża też poziom cholesterolu, więc z korzyścią dla zdrowia. ;)

O tym, że błonnik obniża poziom cholesterolu nie wiedziałam? Gdzie można o tym poczytać? Na ciśnienie tez wpływa? bo ja mam skoki ciśnienia.

Z błonników najbardziej na mnie działa ten firmy biogarden z ananasem. Obkurcza żołądek i w ogóle nie chce się jeść. Tylko trzeba koniecznie pić dużo wody.

Odpowiedz do tematu