Leksykon diet

 
25.05.2019.
 Strona główna arrow Diety arrow Inne diety arrow Dieta Szangri-La
   
Strona główna
Diety
Artykuły
Ciekawostki
Forum
Szukaj
Napisz do nas
Konkursy
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
 
 
 

Dieta Szangri-La Email
Redaktor: Administrator   
29.01.2008.
To idealna dieta, a właściwie sposób odchudzania dla Ciebie jeśli nie lubisz: liczyć, ważyć, komponować jedzenia, pilnować czasu posiłków.

Można ją nazwać ją dietą dla leniwych.Autor oferuje dwie drogi do zmniejszenia apetytu i  możesz dzięki temu jeśc mniej - pierwszy pomył to woda z cukrem -3 łyżeczki cukru ze szklanką wody i pić to na godzinę przed posiłkiem lub godzinę po posiłku.
Druga opcja to olej - np. canol, extra light  zoliwek - olej też należy pić z wodą.

Większość otyłych osób je dlatego, że  zaspokaja zachcianki, nie są oni głodni. Tylko6% z spośród 10 tys. przebadanych ludzi z nadwagą jadło z powodu głodu.

U niektórych działała w połączeniu z WW (dieta punktowa Strażnicy Wagi) , 1200kcal. Trzeba być wytrwałym i wierzyć w tę dietę.

Olej jest trudny do przełknięcia. Woda z cukrem to też nie rarytas. Jeść coś nowego codziennie czy mniej smacznie ? Autor podaje sprzeczne informacje.

Autor tej diety to profesor psychologii z  University of California w Berkeley. Wydaje się, że ta dieta jest spełnieniem marzeń - można jeść wszystkie potrawy i to tyle razy dziennie, ile chcemy. Nie musimy rezygnować nawet z słodyczy. Autor jest uczciwy i w książce opisuje, że ta dieta nie będzie działała na wszyskich - część ludzi po prostu nie jest podatna na żadne diety.Jeśli jesteś naprawdę chcesz schudnąć to dobre rozwiązanie dla Ciebie.

 Ważną informacją jest ta, że w ciągu kilku dni po zastosowaniu "diety" przestaniesz jeść kompulsywnie, a jedzenie przestanie zaprzątać Twoje myśli. Autor diety dodaje ważną informację - nasz organizm dąży do równowagi, toteż pojawi się coś takiego, jak wartość stała, ujmując to prosto Twoje ciało schudnie, a organizm skupi się na utrzymaniu stałej wagi.

Proponowany tu sposób na szczupłe ciało jest zupełnie bezpieczny i w większości przypadków skuteczny.

 

 

Zmieniony ( 11.03.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
 
Zobacz również:
Tagi

szklanka diety kcal obiad wody soku śniadanie cukru kolacja herbaty chleba jogurtu mleka tłuszczu kromka łyżki diecie warzyw produkty warzywa owoce szklanki sałatka krwi dietę organizm dziennie jeść oleju dnia

 
 polityka prywatności | Sale weselne

>