Leksykon diet

 
01.03.2021.
 Strona główna arrow Diety arrow Inne diety arrow Dieta z dwudniowym reżimem
   
Strona główna
Diety
Artykuły
Ciekawostki
Forum
Szukaj
Napisz do nas
Konkursy
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
 
 
 

Dieta z dwudniowym reżimem Email
Redaktor: Administrator   
06.02.2012.
Na tej diecie schudniesz skutecznie.Zawsze można zastosować dwa restrykcyjne dni diety, gdy czujemy, że ubranie robi się  za ciasne.....

W wielu miejscach w sieci można przeczytać, że zbadano, iż osoby na diecie, które przez pięć dni stosują wybraną przez siebie dietę, a następnie przez dwa dni dietę bardzo restrykcyjną, a potem znowu pięć dni spokojnej diety...... chudną i to sporo więcej, niż ci z nas, którzy stosują dietę bez tych dwóch dni super diety. Różnica w utracie wagi jest spora i warto spróbować.

Proponujemy na te dwa dni diety bardzo skuteczny „zestaw”:

  • kilogram kapusty

  • kilogram chudego białego sera

  • chude mleko- 2 litry

  • woda mineralna 4 litry

Należy podzielić te produkty tak, by starczyły na dwa dni. Trzeba tak zaplanować dzień, by na kolację zjeść ser i popić go chudym mlekiem.


Można też wykorzystać dietę, o której napisała jedna z internautek. Otóż jeśli chcemy szybko schudnąć to przez 2-3 dni w tygodniu stosujemy taką dietę:

  • świeża poszatkowana bardzo drobno kapusta

  • starta marchewka

  • sok z cytryny

Z wymienionych składników robi się sałatkę – nie należy żałować soku z cytryny – w ciągu naszych planowanych 2 dni ostrzejszej diety można wykorzystać tę dietę – dieta według słów internautki przywędrowała z Ukrainy. Przez te dwa dni jemy tylko sałatkę i pijemy dużo wody mineralnej.

Zmieniony ( 06.02.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
 
Zobacz również:
Tagi

szklanka diety kcal obiad wody soku śniadanie cukru kolacja herbaty chleba jogurtu mleka tłuszczu kromka łyżki diecie warzyw produkty warzywa owoce szklanki sałatka krwi dietę organizm dziennie jeść oleju dnia

 
 polityka prywatności | Sale weselne

>