Leksykon diet

 
14.07.2020.
 Strona główna arrow Artykuły arrow Naturalne środki kosmetyczne arrow Cudowne serum
   
Strona główna
Diety
Artykuły
Ciekawostki
Forum
Szukaj
Napisz do nas
Konkursy
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
 
 
 

Cudowne serum Email
Redaktor: Administrator   
05.04.2008.
Serum z witaminą C na bazie kropli Juvit i innych z vit. C, pomoże skutecznie w likwidacji zmarszczek          i przebarwień skóry!!!


Juvit C/Cebion/Cevikap - witamina C w kroplach dla dzieci

Preparaty są oparte na glicerynie, w której rozpuszczona została witamina C w postaci kwasu askorbinowego. Wszystkie są doustnymi suplementami witaminy C dla dzieci.
Zawierają to samo stężenie witaminy C czyli 10%.

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby nie można ich było stosować zewnętrznie na skórę. Juvit C i Cevikap zawierają dodatkowo EDTA sodu (wersenian disodowy), co jest plusem, gdyż jako związek ten wiąże metale ciężkie, które mogłyby destabilizować kwas askorbinowy, związek ten jest stosowany powszechnie w kosmetykach. Tak więc cena i dodatek wersenianu przemawiają za Juvitem C i Cevikap.

Dodatkowo Cevikap wg. opinii osób stosujących daje lżejsze i mniej tłuste wykończenie w porównaniu z kroplami Juvit C, gdyż zawiera dodatkowo wodę i mniejszą ilość gliceryny.
Produkty powinny być przechowywane w oryginalnym pudełeczku, w ciemnym, suchym miejscu. Można je również przechowywać w lodówce.

Zmieniony ( 05.04.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
 
Zobacz również:
Tagi

szklanka diety kcal obiad wody soku śniadanie cukru kolacja herbaty chleba jogurtu mleka tłuszczu kromka łyżki diecie warzyw produkty warzywa owoce szklanki sałatka krwi dietę organizm dziennie jeść oleju dnia

 
 polityka prywatności | Sale weselne

>