Leksykon diet

 
12.04.2021.
 Strona główna
   
Strona główna
Diety
Artykuły
Ciekawostki
Forum
Szukaj
Napisz do nas
Konkursy
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
 
 
 
Witam i zapraszam
Wiosenny ślimakTa strona ma pomóc w znalezieniu własnej drogi do szczupłej sylwetki. Każdego dnia będziesz znajdować tu diety, informacje jak dbać o zdrowie, różne ciekawostki. 
 Pamiętajmy wszyscy, że dieta to znaczy po prostu styl życia (z jęz. greckiego) i na tej stronie będę strała się znajdować wszelkie informacje, żeby nasz styl życia służył nam jak najlepiej.
Nasz  newsletter będziew każdy piątek w Waszych skrzynkach - mam nadzieję, że stanie się on takim oczekiwanym tygodnikiem na weekend
 
 
Pamiętaj o tym, że ta strona jest tylko zborem informacji z różnych źródeł.Jeśli chcesz skorzystać z rad tu podanych skonsultuj się ze swoim lekarzem. 

Strona główna
"COŚ" zamiast chromu
Jeśłi lubisz dbać o swoje zdrowie stosując tylko naturalne środki, jęśli Twoim problemem jest apetyt na słodycze, koniecznnie przeczytaj!!!
Czytaj całość
 
Prawda o cholesterolu
Zazwyczaj boisz się wysokiego poziomu cholesterolu - ogólny zbyt wysoki wynik badania zawsze wprawia każdego w zakłopotanie, ale czy tylko to powinno Cię martwić?
Czytaj całość
 
Cudowne serum
Serum z witaminą C na bazie kropli Juvit i innych z vit. C, pomoże skutecznie w likwidacji zmarszczek          i przebarwień skóry!!!
Czytaj całość
 
Chcesz mieć młodą skóre?

Koniecznie przeczytaj nieco informacji o kolagenie - dzięki niemu jesteśmy bardziej lub mniej młodzi. Poznasz tu jak się odżywiać, by nigdy nasza skóra nie stała się pomarszczona i szara. Te wskazówki są lepsze niż wiele reklamowanych kosmetyków

 

Czytaj całość
 
Dla używających używek!
Oczyszcza skutecznie, poprawia stan cery i zdrowia!
Czytaj całość
 
Wspaniała maseczka
Uwierz, wszyscy, którzy z niej skorzystali, potwierdzają jej wspaniałe właściwości - jest bardzo prosta w przygotowaniu!
Czytaj całość
 
Dieta oczyszczająca (lekka)
Na tej diecie schudniesz w 3 dni ok.1 -1,5 kg, natomiast Twój organizm zostanie ładnie oczyszczony.
Czytaj całość
 
Dieta z intka/nowość
Znalazłam dla Ciebie nietypową, ale skuteczną dietę. Można na niej schudną nawet 15 kg w ciągu miesiąca.
Czytaj całość
 
Uwaga konkurs zakończony 3kwietnia o godz.00

Konkurs zakończony 3 kwietnia o godz.00. Wyniki ogłosimy 25 kwietnia 2008 r., laureaci zostaną powiadomieni indywidualnie! Zapraszamy do naszych nowych konkursów.

 

 

 

 

 
Długość palca serdecznego związana z ryzykiem zwyrodnienia stawów u kobiet
Warto przeczytać!!!
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 136 - 162 z 271
 
Najnowsze na forum
 
 
Zobacz również:
Tagi

szklanka diety kcal obiad wody soku śniadanie cukru kolacja herbaty chleba jogurtu mleka tłuszczu kromka łyżki diecie warzyw produkty warzywa owoce szklanki sałatka krwi dietę organizm dziennie jeść oleju dnia

 
 polityka prywatności | Sale weselne

>